DSW - miejsce dla Ciebie

Dziennikarstwo motoryzacyjne

Obie specjalności korzystają ze wsparcia praktyków, mediów, instytucji i firm branży motoryzacyjnej. Cały czas pracujemy nad rozbudową naszych kontaktów.

Obecnie wspierają nas:

AutoCentrum.pl S.A. jest firmą działającą w obszarze nowych mediów. Jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Prowadzony przez Spółkę motoryzacyjny portal internetowy AutoCentrum.pl został stworzony w oparciu o ideę "użytkownicy dla użytkowników". Od początku swojego istnienia, czyli od 2000 roku realizuje strategie wiodącego internetowego medium motoryzacyjnego w oparciu o rozwój własnych serwisów, pozyskiwanie treści od użytkowników i tworzenie nowych serwisów w oparciu o potrzeby czytelników. 

AutoCentrum.pl jest od lat jednym z wiodących podmiotów statystyk popularności wśród polskich witryn motoryzacyjnych. W 2011 roku portal odwiedziło prawie 16,5 mln unikalnych użytkowników!

www.autocetrum.pl

Motofaktor.pl jest portalem niezależnej branży motoryzacyjnej: producentów i dystrybutorów części oraz ich klientów, czyli warsztatów niezależnych. Piszemy dla profesjonalistów motoryzacji, publikując aktualności rynkowe, informacje produktowe i techniczne, a także materiały przekrojowe na temat nowości branżowych. Czyta nas kadra zarządzająca w dużych firmach, przedstawiciele handlowi, a także właściciele i kierownicy warsztatów. Wystarczy zajrzeć do nas raz dziennie by być na bieżąco z polskim aftermarketem motoryzacyjnym.

motofaktor.pl

Portal motoryzacyjny jest częścią grupy prasowej Media Regionale. Należy ona do struktury koncernu MecomEurope obecnego w Danii, Norwegii, Holandii oraz Europie Środkowej i Wschodniej.

www.regiomoto.pl

Crusar4Rally firma zajmująca się kompleksową organizacją eventów rajdowych. Prowadzi szkołę bezpiecznej i sportowej jazdy, Akademię Rajdowej Jazdy dla dzieci i młodzieży. Co miesiąc przygotowuje zawody Crusar Cup. http://www.crusar4rally.eu/

Crusar firma sektora TSL działająca na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu:

  • transport drogowy
  • transport lotniczy
  • transport morski
  • magazynowanie

http://crusar.eu/

Motopatrol.pl to portal motoryzacyjny poświęcony nowościom technologicznym i modelowym. Specjalizujemy się w testach nowych jak i używanych samochodów. Wspieramy również talenty rajdowo-wyścigowe, którym patronujemy medialnie. Sami też startujemy w profesjonalnych zawodach. Stawiamy na praktyczny wymiar motoryzacji.  

www.motopatrol.pl